Najnovšie recenzie zo sekcie Pastelky
100%
- Kvalitné farbičky,úžasná cena
Určite odporúčam tieto farbičky,farby žiaria radosť s nimi malovať.
100%
SOM S PASTELKAMI SPOKOJNá
30%
- Takmer ich nie je vidno, veľmi slabo farbia.
100%
- Fajn pomer cena/kvalita.
100%
produkty sú dobré, komunikácia obchodu žiadna a za tento tovar nám nevystavila faktúru. Dožadovala som sa mailom, telefónom , žiadna reakcia!!!!! Nekupujte ak potrebujete faktúru.
100%
Maximálna spokojnosť
100%
Nemala som nervy na denno-denné strúhanie farbičiek, ktoré som nemohla aj tak dostrúhať- lámali sa a lámali. Po recenziách na tieto farbičky, som ich objednala a neľutujem. Odporúčam všetkým rodičom. Dokonca sa nemusia denne strúhať, ľahúčko sa s nimi píše a keď ich strúhate, ani neviete, že strúhate - ide to mäkko a dohladka. To ani nehovorím o pestrej palete farieb...iné farbičky už nekúpim, pretože je to strata času a peňazí. Tieto sú lacné a KVALITNÉ - nevyhnutné pre prváčikov :D
100%
- Vydržia
Moj syn ich miluje aj vo forme ceruziek aj fixiek
100%
+
100%
Skvelá kvalita farbičiek a silný pigment. Určite odporúčam.
100%
Dobrý produkt
100%
- Kvalita
100%
- roznorode farby
90%
- Ok
90%
- Ok
100%
- Kvalitné pastelky
- Nelámu sa
- Ergonomické držanie
Veľmi kvalitné pastelky. Vhodné pre ľaváka aj praváka. Dobre sa strúhajú, nelámu sa.
100%
- Dobre kreslia
90%
Veľké množstvo farieb
90%
Moderný dizajn,,kvalita výrobku
100%
Pekne ceruzky pre chlapcov a dievčatá, a nie sú veľmi mäkké čo je výhoda.















